فروشگاه تخصصی قطعات پالس الکترونیک

فروشگاه تخصصی قطعات پالس الکترونیک واقع در اصفهان است .این فروشگاه با ارايه انواع قطعات الکترونیک در تمام زمینه های تخصصی .مواد و تجهیزات کارگاه های تولیدی لوازم الکترونیک را به صورت کلی و جزعی فراهم می آورد .این فروشگاه وارد کننده مستقیم قطعات است .به همین خاطر است که می توان قطعات تخصصی را با قیمت پایین تر از این فروشگاه خریداری کنید .

فروشگاه تخصصی قطعات پالس الکترونیک
فروشگاه تخصصی قطعات پالس الکترونیک

فروشگاه تخصصی پالس الکترونیک کجاست ؟

فروش تخصصی قطعات توسط پالس الکترونیک از طریق دفاتر مرکزی واقع در تهران و اصفهان گوگل مپ قابل سرچ است . همچنین انبار مرکزی این شرکت نیز در اصفهان است .که یک منطقه با دسترسی سریع به تمام نقاط ایران است واقع شده .قطعات خریداری شده توسط این فروشگاه پس از ورود به کشور از طریق باربری های مختلف به انبار مرکزی ارسال می شود .پس از تایید کیفیت قطعات بسته بندی شده و برای مشتریان ارسال می شود .قطعات تخصصی را می توانید به صورت عمده برای کارگاه های تولیدی بزرگ با قیمت مناسب خریداری کنید .

محصولات فروشگاه پالس الکترونیک چیست ؟

این فروشگاه با عرضه محصولاتی هم چون :

  • انواع مقاومت ها (resistor)یا رزیستور: نام یکی از قطعات الکترونیک دوپایه و کنش پذیر(مصرف‌کنندهٔ انرژی) است . در مدارها، از مقاومت برای کم کردن جریان، تنظیم سطح سیگنال‌ها، تقسیم ولتاژ یا موارد بسیار دیگری استفاده می‌شود. انواع آن ها را می تونید دربالای سایت جست و جو کنید .
  • انواع خازن ها (  Capacitor) :وسیله ای الکترونیکی است که می‌تواند بار الکتریسیته را در خود ذخیره کند.  خازن ها شامل حداقل دو هادی هستند که توسط یک عایق، از یکدیگر جدا شده‌اند.برای مطالعه درباره خازن می توانید به این صفحه مراجعه کنید.
  • انواع میکرو کنترولر:گونه‌ای ریزپردازنده است.میکرو ها دارای حافظهٔ دسترسی تصادفی (RAM) . حافظهٔ فقط‌خواندنی (ROM)، تایمر، پورت‌های ورودی و خروجی (I/O) و درگاه ترتیبی (Serial Port پورت سریال)، درون خود تراشه است. می‌تواند به تنهایی ابزارهای دیگر را کنترل کند. میکرو ها را می توان برنامه نویسی و کنترل کرد .
  • دیود (Diode): قطعه‌ای الکترونیکی است که دو سر دارد، و جریان الکتریکی را در یک جهت از خود عبور می‌دهد. (در این حالت، مقاومت دیود ناچیز است) . اما در جهت دیگر، در مقابل گذر جریان مقاومت بسیار بالایی (در حالت ایده‌آل، بی‌نهایت) از خود نشان می‌دهد.پایه‌ای که به نیمه هادی N متصل است «کاتُد» .به پایه‌ای که به نیمه‌رسانا نوع P متصل است «آنُد» گفته می‌شود.
  • مدار مجتمع یا آی‌سی (Integrated circuit یا به اختصار IC) که به آن تراشه (Chip) یا ریزتراشه (Microchip) نیز می‌گویند.به مجموعه‌ای از مدارهای الکترونیکی گفته می‌شود .که بر روی یک سطح صاف کوچک (چیپ) از جنس مواد نیمه‌رسانا (معمولاً از جنس سیلیسیم) قرار داده شده‌است.

دیگر محصولات فروشگاه پالس الکترونیک

  • و همچنین انواع دیگری از قطعات الکترونیک مانند : Battery & cover ،Cables/سیم و کابل،Capacitors/خازن ها،Connectors/کانکتور و سوکت ،CONTROLLERS/میکروکنترلرها . DIODES/دیودها،Frequency Controls/کریستال ها،Fuse/فیوز،Inductors And Chokes/سلف ها ،Integrated Circuits/آی سی ها . RELAY/رله، RESISTORS/مقاومتها،SENSORS/سنسورها، Thyristors & Triac/ تریستور،Transistors/ترانزیستورها ، Varistors/وریستورها
  • شما می توانید مقالات دیتا شیت ها و محصولات مرنبط به هر گروه را در سایت جست و جو کنید .
دیگر محصولات فروشگاه پالس الکترونیک
نمونه مجصولات فروشگاه قطعات پالس الکترونیک

چرا از فروشگاه قطعات پالس الکترونیک خرید کنیم؟

فروشگاه قطعات پالس الکترونیک به دلیل عرضه قطعات الکترونیک اوریحینال مورد توجه است . این فروشگاه تمام قطعات تخصصی الکترونیک را با گارانتی تست . و همچنین بازگشت کامل پول در صورت نارضایتی برای مشتری ارسال می کند. همچنین به این دلیل که واردکننده مستقیم قطعات بدونه واسطه است. شما می توانید خرید به صرفه تری را از پالس الکترونیک داشته باشید .تیم پشتبانی فروشگاه یه صورت 24 ساعته پاسخگو و پیگیر سفاشات شما است. همچنین هر سری از قطعات قبل ارسال برای مشتریان از لحاظ کیفیت و کارکرد بررسی می شوند .

چطور از فروشگاه خرید کنیم ؟

مراحل خرید و ثبت سفارش از فروشگاه پالس الکترونیک بسیار ساده است .شما می توانید آن را با هر دستگاهی که به اینترنت دسترسی دارد انجام دهید .ایتدا از بخش فروشگاه می توانید با استفاده از جست و جوی پیشرفته قطعات مورد نظر را پیدا کنید . وقتی مدل های مختلف از آن قطعه مدل های مختلف را یافتید. حال می توانید با افزودن آن به مقایسه ها آن ها را از نظر کیفیت و کاربرد و قیمت آنها را مقایسه کنید . پس از آن با استفاده از دکمه سبد خرید به آن را به لیست خرید اصافه کنید .اگر قطعه موجود نباشد باز هم می توانید آن را سفازش دهید . ما قطعه مورد نظر را به صورت تخصصی برای شما از کشور مبدا خریداری کرده .سپس به ادرس شما ارسال کنیم .