فروشگاه قطعات پالس الکترونیک

فروشگاه ما از سال 1395 با وارد کردن قطعات الکترونیک در بسته بندی های 100 تا حد اقل 1000 .قطعه برای کارگاه های مونتاژ برد های الکترونیکی و تولیدی شروع به کار کرد . با گذشت زمان و رشد گروه فروشندگان اقدام به تاسیس فروشگاه کرد و هم کنون با فروش تلفنی و انلاین انواع قطعات الکترونیک وارداتی و همچنین قطعات الکترونیک ایرانی توانسته نام نیکو و قابل اعتمادی را داشته باشد .

این گروه با واردات قطعات الکترونیکی مانند انواع مفاومت ,انواع خازن , ترانزیستورها ,ال ای دی ,برد های قابل برنامه ریزی و… هر نوع قطعه ای که اگر در لیست محصولات موجود نباشد .فقط تا 48 روز بعد به طور خاص منظور برای مشتریان از کشور های دیگر خریداری شده و  ارسال می شوند.

خرید بدونه نگرانی تغییر قیمت قطعات

لیست قیمت های فروشگاه کاملا به روز هستند و هر قیمتی که مشاهده می کنید قسمت اصلی محصول است .نیازی نیست برای آگاهی ار قیمت محصول هر بار با پشتیبانی فروشگاه تماس بگیرید .در صورت هرگونه تغییر ناگهانی قیمت ارز لیست محصولات به روز می شود .تا قبل از تایید نهایی سبد خریدشما هر گونه کاهش یا افزایش قیمت در محصولات به طور خودکار اعمال می شود .

John Snow CEO/Founder

Smith John Support Staff

چه کمکی از دستم برمیاد

فروشگاه قطعات پالس الکترونیک به منظور افزایش کارایی و سهولت کار با فروشگاه  مشتاق و متشکر از نظرات و پیشنهادات شماست .

هر خواستهای درمورد خرید و کار با قطعات الکترونیک داشتید خوش حال می شویم آن را با ما در میان بگذارید .👌😀

سفارش از کشور های دیگر

اگر قطعاتی را که در نظر دارید در لیست محصولات فروشگاه یافت نشد .کافی است در قسمت پشتیبانی مطرح کنید تا به طور خاص منظور آن قطعه ا از کشور مبدا خرید کنیم و به ادرس شما ارسال شود.

مهلت تست محصولات

اگر تا 24 ساعت پس از دریافت محصولات هر گونه نارصایتی از قطعات داشتید .می توانید بدونه نگرانی با پشتیبانی تماس گرفته و آن را به انبار باز گردانید و تمام هزینه برا باز پس بگیرید .
ما به شما نظر شما اعتماد داریم .

تحویل فوری

ارسال سریع پک های قطعات الکترونیک به سراسر ایران

Acer
Apple
Canon
Dell
Fitbit
Harman